Aktualności - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Centrum Administracyjne numer 2 w Krakowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Konkurs
Domy Pozytywnej Energii 2014


Grupa Tauron od 2005 roku organizuje akcję „Domy Pozytywnej Energii to My”, która ma na celu poprawę warunków życia dzieci przebywających w  całodobowych placówkach opiekuńczo - wychowawczych. Obejmuje ona  swoim zasięgiem cały obszar działania firmy Tauron, czyli 5 województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie i podkarpackie.
Centrum Administracyjne Nr 2 Placówka Opiekuńczo Wychowawca os. Szkolne 27 oraz Placówka Opiekuńczo Wychowawcza  os. Zielone 25 dnia 9 czerwca 2014 roku po raz drugi   wzięły udział w organizowanej przez Fundację  Tauron akcji „ Domy Pozytywnej Energii to My”. Była to już dziesiąta edycja.  W tym roku uczestnicy konkursu  mieli za zadania zaprezentować pozytywną energię, którą przekazują  sobie i innym w codziennym życiu. Nasza praca była przygotowana w formie filmu, w którym wychowankowie pokazali codzienne życie w naszej Placówce.
Tegoroczne półfinały odbyły się  w Krakowie w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK. Na wychowanków czekały zorganizowane przez fundacje liczne atrakcje m.in. mieli szansę uczestniczyć przy produkcji reportażu z zaproszonym gościem
Witoldem Odrobiną z radia RMF FM. Swoje prace konkursowe nadesłały 73 Placówki Opiekuńczo Wychowawcze.  Zakończenie spotkania uwieńczyło odczytanie 3 półfinalistów, jednym z których była nasza Placówka. Za wyróżnienie  w półfinałach otrzymaliśmy 10 000 zł, a także szansę na walkę                             o główną wygraną.  
Za docenienie trudu i wkładu pracy, który nasi wychowankowie włożyli
w przygotowanie filmu Fundacji Tauron bardzo dziękujemy.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego